Kontaktní údaje

Adresa

ENERGOCHEM a.s.

Botanická 834/56
602 00 Brno – Veveří
Česká republika

Ostatní údaje

IČ: 040 12 046
DIČ: CZ 040 12 046
Spisová značka B 7291 vedená u KS v Brně 21. 5. 2015.

Bankovní spojení: CZK 117647043/0300 ČSOB
EUR 5498280/0300 ČSOB

Sekretariát

Asistentka
Petra Plšková
+420 544 520 004
+420 731 677 191
info@energochem.cz
plskova@energochem.cz

Vedení společnosti

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

Ing. Tomáš Merta
tel.: +420 544 520 004
mobil: +420 731 531 453
merta@energochem.cz

MÍSTOPŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA
A ŘEDITEL PRO STRATEGIE

Ing. Radek Mazáč
tel.: +420 544 520 004
mobil: +420 724 341 834
mazac@energochem.cz

Útvar obchodu

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Ing. Radek Mazáč
tel.: +420 544 520 004
mobil: +420 724 341 834
mazac@energochem.cz

REFERENT OBCHODU A MARKETINGU

Ing. Radim Klát, MBA
+420 730 197 994
klat@energochem.cz

VEDOUCÍ REALIZACE

Ing. Pavel Hrbek
+420 778 412 451
hrbek@hproject.cz

ÚTVAR INŽENÝRINGU

ŘEDITEL INŽENÝRINGU

Bc. Miloslav Hanzal
Tel.: +420 606 644 941
hanzal@hproject.cz
info@hproject.cz

STŘEDISKO STROJNÍ TECHNOLOGIE

Ing. Tomáš Dokoupil
+420 725 502 735
dokoupil@energochem.cz

STŘEDISKO STAVEBNÍ

Ing. Vít Bartolšic
+420 731 690 257
bartolsic@energochem.cz

STŘEDISKO LINIOVÝCH STAVEB

Ing. Michal Krůta
kruta@energochem.cz

STŘEDISKO LINIOVÝCH STAVEB

Ing. Petr Škvor
+420 731 663 642
skvor@energochem.cz

ÚTVAR REALIZACE A ŘÍZENÍ PROJEKTU

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁKUPU

Richard Kulda, DiS.
+420 725 713 581
kulda@energochem.cz

ODDĚLENÍ KVALITY

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Bc. Martin Lukáš
+420 731 677 186
lukas@energochem.cz

FINANČNÍ ODDĚLENÍ

EKONOM SPOLEČNOSTI

Ing. Marek Doležal, MBA
+420 734 680 459
dolezal@energochem.cz

KONTRAKTAČNĚ-PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

VEDOUCÍ KONTRAKČNĚ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

Michal Bevilaqua
Telefon: 00 420 544 520 004
Mobil: 00 421 907 415 727
bevilaqua@energochem.cz